Neler yeni

Özlem Tekin - Ask Herseyi Affedermi ( Mehmet Sarıçakır ) Re-work

Mehmet Tufan

Well-known member
Special Member
Web sitesi
www.instagram.com

star

Well-known member
Member
Özlem Tekin - Ask Herseyi Affedermi ( Mehmet Sarıçakır ) Re-work
indirmek istiyen begeni yapması lazım ....

[Gizli içerik]
abi nie senin yaptigin paylasimlar hep youtube yada bandcamp yada soundcouldan mp3 e donusturulmus 320 gorunumlu 128 kbps originalini editleyen abimizdan isteseydin keske yada oda gorup paylassa daha ii olurdu.

Baybeton

Member
Member
bunu yapan adamlar insanlarla neden dalga geçiyor onu çözemiyorum adam sana bas bas bağırmış link yok demiş sen dalga geçer gibi beğenirsen altında çıkacak diyosun ya insanlarla ya dalga geçme yada paylaşım yapma

Mehmet Tufan

Well-known member
Special Member
Web sitesi
www.instagram.com
bunu yapan adamlar insanlarla neden dalga geçiyor onu çözemiyorum adam sana bas bas bağırmış link yok demiş sen dalga geçer gibi beğenirsen altında çıkacak diyosun ya insanlarla ya dalga geçme yada paylaşım yapma
arkadaşım adın ismin nedir bilmiyorum link olayı gelirsek siteye üye olmadan kişiler link görebilir paylaşabilir bu yüzden bu sekilde paylaşımda bulundun mehmet sarıçakır abiyide bodrumdan çok yakından tanırım 2012 yılından bu yana hadigari clubten site yönetici modetör görüp link gönderi şekilde düzenleyebilir ikinciside hiç bir paylaşım yaptıgını görmedim sizde birçok paylaşım yapında bizde faydalanın ancak yapılan paylaşımlarda link yokmu ? sizde bir program bir remix yada bir dosya pack paylaşın bizde beğenip indirelim belki sen o x arkadaşın seni yöneldirmiş olabilir..... artık paylaştıklarımı beğenmek zorunda değilsin begenileri bazı begenip geri çekerseniz linkleri bu yüzden göremiyorsunuz bunuda bilin ona göre yorum yapın artı mac virtual dj crack olmaz diyorsun ben yaptım crack gayette çalışıyor sıkıntısız bir şeyi araştırmadan yorum yapma ...